Poczytaj o nowosciach w Atreo, a takze o ciekawostkach z branzy.

Poczytaj o nowosciach w Atreo, a takze o ciekawostkach z branzy.

Jesteś klientem? Jeśli masz chwilę czasu poczytaj o nowościach w firmie. Dajemy się poznać każdemu. Nie zamykamy się na klientów, wręcz przeciwnie.

Jesteś z branży? Zobacz wpisy technologiczne. Może znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. Usługi które świadczymy, to nasza pasja. Dzielimy się wiedzą za darmo.

18 sierpnia? Klamalismy.

16-09-2011 03:10:33
a

Obiecywaliśmy 18 sierpnia? Kłamaliśmy, przyznajemy się bez bicia, ale to wszystko przez was. Mieliśmy tyle zleceń, że nie było nawet chwili by zając się naszą stroną firmową.

 

Jednak dzisiaj, tak jest 3:01 w nocy, pracujemy dla was nawet w takich godzinach, oddajemy wam w pełni funkcjonalną stronę, możecie zapoznać się z przykładowym cennikem, przejrzeć portfolio czyli najnowsze realizacje, przez które musieliśmy odłożyć kończenie strony Atreo.

 

A przede wszystkim zapraszamy do działu kontakt, gdzie możecie się z nami skontaktować przez formularz kontaktowy, bądź zadzwonić...ale ale stop! Nie dzwoń do nas i nie trać swoich pieniędzy, zostaw swój numer telefonu w formularzu kontaktowym i wyślij go do nas. No chyba, że jest to coś pilnego, wtedy dzwoń od razu.

 

Zapraszamy także na naszą stronę (FanPage) na facebooku http://www.facebook.com/AtreoPL. Lubi nas już ponad 150 osób! W przyszłości przewidujemy solidną rozbudowę naszego FanPage i liczne promocje uzależnione od ilości fanów. Oczywiście, jak nam pozwolicie, dlatego nie obiecujemy już żadnych konkretnych dat, po prostu śledźcie nas na Facebooku, a o wszystkim się dowiecie.

 

2 Newsy o nas, koniec tego dobrego. Obiecujemy, że następny news będzie jakimś ciekawym kursem, z działu tworzenia aplikacji internetowych. Nie jesteśmy, aż tacy samolubni, dzielimy się naszą wiedzą z innymi.

 

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy! Atreo.pl

Napisz komentarz