Poczytaj o nowosciach w Atreo, a takze o ciekawostkach z branzy.

Poczytaj o nowosciach w Atreo, a takze o ciekawostkach z branzy.

Jesteś klientem? Jeśli masz chwilę czasu poczytaj o nowościach w firmie. Dajemy się poznać każdemu. Nie zamykamy się na klientów, wręcz przeciwnie.

Jesteś z branży? Zobacz wpisy technologiczne. Może znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. Usługi które świadczymy, to nasza pasja. Dzielimy się wiedzą za darmo.

Ile stopni tyle rabatu!

25-03-2015 15:41:04
a

Tego jeszcze nie było! Każdy kto podczas zamówienia zgłosi, że chce skorzystać z (uwaga magiczne słowa) "Zimowej promocji Atreo" otrzyma rabat w wysokości aktualnej temperatury panujące w stolicy Australii, na dzisiaj jest to 24 °C, czyli 24% rabatu!! A lato w Australii dopiero się zaczyna :)

Nie potrzebujesz strony internetowej? Ale MOŻESZ DOSTAĆ ZUPEŁNIE DARMOWĄ KASĘ! Każdy kto namówi swojego znajomego, czy też nieznajomego do skorzystania z naszych usług, otrzyma na swoje konto bankowe, (na dzień dzisiejszy, bo taką mamy temperaturę ) 24% z całości wykonanej usługi!! Wystarczy, że osoba, której nas polecisz, poda nr Twojego konta bankowego. Promocji NIE można łączyć, czyli z jednej usługi można uzyskać maksymalnie 24%, dla polecającego i chcącego skorzystać z rabatu, od was zależy jak to podzielicie między sobą.

Podsumowanie? Twój znajomy zakłada firmę, polecasz mu naszą firmę, projektujemy dla niego stronę o wartości 1500zł...Ty tylko za to, że poleciłeś nas dostajesz 360zł!! A na najbliższe tygodnie zapowiadane są temperatury w Australii powyżej 24 °C

Napisz komentarz